مقاله تخصصی گیتار استاد امیر کریمی

هشت دلیلی که چرا نواختن گیتار برای سلامت روان شما خوب است

از تقویت حس بهزیستی شما تا افزایش خلاقیت و اطمینانتان

وقتی که ما از دوستان گیتاریست خود درباره ی این که گیتار برای آن ها به چه معناست و نواختن گیتار چه حسی به آن ها می دهد، نظرخواهی کردیم، انتظار داشتیم که یک یا دو زمینه مشترک پیدا کنیم، اما انتظار نداشتیم که کلمات مشابهی در اکثر پاسخ هایی که دریافت کردیم به طور مکرر ظاهر شوند. درمانبخش، خوشحال، خلاق، آرام. این کلمات بارها ظاهر شدند.

ما نواختن گیتار را نوعی گریز اندیشمندانه می دانیم، راهی برای ایجاد فاصله بین یک فرد و ذهن شلوغ آن ها. نوازندگی گیتار برای بهزیستی کلی شما و سلامت روانتان به شکل های دیگر نیز مفید می باشد. از جمله کمک به شما که احساس دست آورد فردی بزرگتری را پرورش دهید.

پل مکمانوس مدیر اجرایی خیریه موسیقی بریتانیا"موسیقی برای همه"، به ما می گوید: در" موسیقی برای همه ما" فواید بسیاری را که نواختن یک آلت موسیقی می تواند روی یک فرد داشته باشد، می بینیم. قادر بودن به نواختن آن اولین آهنگ با گیتار یک لحظه ی کاملا تعیین کننده است و افراد یک احساس واقعی غرور را لمس می کنند.

از اولین آکوردی که یاد می گیرید، گیتار چیزی است که هرگز شما را ترک نخواهد کرد. کلی جونز از گروه استریوفونیکس، آن را به این شکل توضیح می دهد: من همیشه رئیسم را به خاطر دارم که به من می گفت : اگر گیتاری داری هرگز تنها نخواهی بود و من فکر کردم که آن چیز اغراق آمیزی برای گفتن است اما حالا که 43 سال دارم بدون آن اذیت می شوم زیرا که آن چیزی است که می توانید هر روز به آن تکیه کنید. تفاوتی ندارد که چه اتفاقی در حال رخ دادن است، می توانید آن را بلند کنید و ناگهان همه چیز خوب می شود.

ادامه این مقاله را در وبسایت رسمی استاد امیر کریمی بخوانید

www.karimimusic.com

توجه: این وبلاگ توسط هنرجویان ایشان جهت آشنایی بیشتر و تبادل نظر ایجاد شده و اداره میشود، خود استاد کریمی بر این  وبلاگ نظارتی ندارند و این وبلاگ متعلق به شخص ایشان نیست. 

تصاویر جدید از تمرینات گروه های گیتار استاد کریمی در آموزشگاه موسیقی آراد

مقاله جدید استاد امیر کریمی در خصوص انتخاب گیتار برای کودکان

برنامه کلاس های گیتار استاد امیر کریمی تابستان 1398

گیتار ,یک ,نواختن ,موسیقی ,ها ,سلامت ,نواختن گیتار ,گیتار برای ,آن ها ,است که ,آن را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیزل ژنراتور 123فان فروشگاه عسل حاجی والپیپر و پروفایل 4k درسی علمی پژوهشی سرگرمی از من بپرسید! دانلود آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ pdf انواع مدل‌های طراحی داخلی تدریس خصوصی 09194260919 آشپزی